Birleşik Motor, çalışanları ve bayileri ile beraber uzmanlaştığı tüm motor yenileme hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli, kendini geliştiren öncü bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, bayileri, çalışanları ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. 
 
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. İşimize sahip çıkarak, hizmet ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kaliteyi sürekli iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız. Kalitede, hizmette, bayi ilişkilerimizde ve müşterilerimize sunulan hizmetlerimizde en iyi olmak ve bu yerimizi korumak ana hedeflerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda ana yönetimi üstlenmek ve piyasada lider kalmak temel ilkemizdir. 

Takım ruhu anlayışını benimser ve yaşatırız. Bayi ve çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırır ve alanlarını genişletiriz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda hizmet sunan referans bir firmayız. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyesi altındaki tüm servis noktalarımıza ulaşmasını sağlarız.


VİZYONUMUZ