Birleşik Motor, illerinde sektörünün lider niteliğindeki on revizyon firmanın kurmuş olduğu bir anonim şirkettir. Çalışma ve kalite standartları üst düzey olan bu firmalar servis katılımları ile yirmidokuz firma olarak hizmet vermektedir.

Sizin için birleştik  
Yüksek teknoloji ekipmanları ve profesyonel hizmet anlayışına sahip firmaların birleşmesi ile kümelenme şeklinde kurulmuş olan; Birleşik Motor Yenileme, konusunda otomobil üretici firmaların standart değerleri korunarak müşterilerine kaliteli, hızlı ve garantili hizmet veren bir servis noktaları zinciridir. 

Türkiye’nin en iyi rektifiye firmalarını tek çatı altında toplayarak, servis ve hizmet ağı oluşturulmuştur. 
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak garantili, hızlı ve ekonomik çözümlerle tüm servis noktalarında standart ve kaliteli hizmet vermektedir.

Sistem İlerleyişimiz;

Bayilerimiz, marka distribütörlerinin belirlediği kalite standartlarına uygun, ISO 9001-2015 ve TSE yönetim sistemine dayalı kalite standartlarını baz alarak sektöründe kalıcı ve yenilikçi profesyonel anlayışla çalışmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan eğitim ve denetleme birimi tarafından her ay bayilerimizin idari ve teknik eğitim denetlemesi yapılarak, gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.

Marka tarafından istenmesi durumunda bayilerimiz yenilik ve yatırıma açıktır.


HAKKIMIZDA